Web Analytics
Shkarkimi i gjyqtareve

Shkarkimi i gjyqtareve

shkarkimi i gjyqtareve - Shqiptarja.com

Lajme Aktualitet : Shkarkimi i gjyqtarëve Ndreca e Thanza, Berisha ...

Kërkohet shkarkimi i gjyqtarëve të KPA Luan Daci e Ardian Hajdari ...

Sot mbledhja e KLD, pritet shkarkimi i 4 gjyqtarëve | Gazeta Dita

Shkarkimi i gjyqtarëve, Berisha: Rama \u201dgjueti shtrigash\u201d, merr në ...

Kërkohet shkarkimi i gjyqtarëve që i ulën dënimin Dritan Dajtit

Reforma në drejtësi/ Pas gjyqtarëve nis shkarkimi i ndihmësve ...

Shkarkimi i 10 gjyqtarëve, KLD nuk fut në rendin e ditës kërkesën e ...

Shkarkimi i gjyqtarëve Thanza e Ndreca/ \u201cPo bëhet gjueti shtrigash ...

Dritan Dajti/ Kërkesa e Gjonajt për shkarkimin e gjyqtarëve, KLGJ ...

Shkarkimi i 10 gjyqtarëve, debate në mbledhjen e KLD - Top Channel

Shkarkimi i gjyqtarëve Ndreca e Thanza, Berisha: Rama \u0027gjueti ...

Shkarkimi i dy gjyqtarëve, Berisha:Hakmarrje primitive dhe gjueti ...

Gjyqtari Kalaja: Shkarkimi i gjyqtarëve për shkak se ata nuk besojnë ...

SHKARKIMI I GJYQTARËVE TEK \u201cKUSHTETUESJA\u201d/ 100 dosje ngelin PEZULL ...

Meta: Mos shkarkimi i tre gjyqtarëve, shkelje flagrante dhe me ...

Shkarkimi i dy gjyqtarëve, flet Berisha: Rama paralizoi edhe ...

Shkarkimi i gjyqtarëve, KLD shpërfill Naçon - Shekulli

Praktika e KPK: Arsyet që çuan në shkarkimin e gjyqtarëve dhe ...

Reforma në drejtësi/ Pas gjyqtarëve nis shkarkimi i ndihmësve ...

Refuzoi shkarkimin e gjyqtarëve, Qeveria: KLD po mbron korrupsionin ...

KLGJ dhe KLP të bllokuara nga Kushtetuesja, pa ndryshuar ligji nuk ...

Praktika e KPK: Arsyet që çuan në shkarkimin e gjyqtarëve dhe ...

Maqedoni, shkarkimi i gjyqtarëve do të bëhet për këto arsye - Albeu.com

EMRAT/ KLD vulos sot fatin e 4 gjyqtarëve, pritet shkarkimi i tyre ...

Shkon ne KLGJ kerkesa per shkarkimin e 3 gjyqtareve qe \u201cliruan ...

Shkarkohet përfundimisht gjyqtari i Kushtetueses, Fatos Lulo | ILLYRIA

Dajti\u201d, Gjonaj: Kërkova shkarkimin e gjyqtarëve dhe hetim të ...

Publikohet \u201clista e zezë\u201d, kërkohet shkarkimi i 10 gjyqtarëve në të ...

Lista me emrat e 23 gjyqtarëve dhe prokurorëve të shkarkuar nga ...

Ilir Meta kundër ndërkombëtarëve. KLD refuzon sërish shkarkimin e ...

Vetting, efektet negative - Avokatja Daka: Një pjesë e gjyqtarëve po ...

Ministrja e Drejtësisë kërkon shkarkimin e 4 gjyqtarëve (Emrat)

Vendimi për Dritan Dajtin, ministrja e Drejtësisë kërkon shkarkimin ...

KLD refuzon Etilda Gjonajn për shkarkimin e 10 gjyqtarëve \u2013 Lapsi.al

Vendimi për Dritan Dajtin/ Gjonaj kërkon shkarkimin e tre gjyqtarëve ...

Vetingu/ E konfirmoi KPK, shkarkohet nga detyra gjyqtari | BoldNews.al

I dënuar në Itali për vjedhje, shkarkohet gjyqtari i Gjykatës së ...

Shkarkimi i Trezhnjevës, KLGJ rishpall thirrje për kandidim ...

Gjonaj kërkoi shkarkimin, KLGJ: Hetim gjyqtarëve të Dajtit - Top ...

Gjonaj kërkon shkarkimin e tre gjyqtarëve që \u201cliruan\u201d Dritan Dajtin ...

Meta mbështet Ministren e Drejtësisë: KLD gaboi duke mos shkarkuar ...

Shkarkohet edhe gjyqtari Admir Thanza, fshehu dënimin në Itali

Pas shkarkimit të gjyqtarëve të Lartë, Zaganjo - Syri | Lajmi i fundit

Zaganjori urdhër për të zhbllokuar ngërçin pas shkarkimit të ...

Kërkohet shkarkimi i Gjyqtarit Artur Malaj, dyshimet për të - Albeu.com

Shkarkohet gjyqtari Fatos Lulo, 54 të tjerët që do të kontrollohen ...

Ministria e Drejtësisë kërkon shkarkimin e gjyqtarëve

Vetingu/ Shkarkohet gjyqtari i Tiranës, Artan Laze: Kishte pasaktësi ...

KLD refuzoi shkarkimin e 3 gjyqtarëve/ Gjonaj: Dje ishte ditë e zezë ...

Shkarkohet Gani Dizdari. Gjykata Kushtetuese mbetet me dy anëtarë ...

Shkarkohet edhe një gjyqtar i Gjykatës së Lartë, nuk arriti ta ...

Vendimi për Dritan Dajtin, Gjonaj i kërkon KLGJ-së shkarkimin e 3 ...

Qytetarët për drejtësinë Rezultati i vetingut, deri më tani të ...

Praktika e KPK: Arsyet që çuan në shkarkimin e gjyqtarëve dhe ...

Shkarkohet gjyqtari i Gjykatës së Apelit të Tiranës Ervin Metalla

Komisioneri Publik kërkon në Apel shkarkimin e gjyqtarit Artur Malaj ...

Ministrja kërkoi shkarkimin e gjyqtarëve të Dajtit, ja çfarë thotë ...

Debat në KLD, ministrja kërkon shkarkimin e 10 gjyqtarëve, Këshilli ...

Praktika e KPK: Arsyet që çuan në shkarkimin e gjyqtarëve dhe ...

Etilda Gjonaj: Pse duhej shkarkuar gjyqtari Dhima - Shqiptarja.com

Vetingu, DSIK kërkon shkarkimin e gjyqtarit Ilir Toska - Exit ...

Pasuritë e gjyqtarëve dhe prokurorëve - Vishaj: Magjistratët e ...

TV Apollon - Shkarkimi i gjyqtarit Lulo, Rama: Vettingu,... | Facebook

Bëhet gati \u201cfshesa\u201d në gjyqësor: kërkohet shkarkimi i 10 gjyqtarëve ...

Gjyqtari i Kushtetueses, Fatos Lulo, shkarkohet përfundimisht

Shkarkohet nga detyra Admir Thanza, gjyqtar i Gjykatës së Lartë - ATSH -

Vetingu, Rama s\u0027përmbahet nga shkarkimi i gjyqtarit Lulo: S\u0027kemi ...

Zaganjori kërkon zhbllokimin \u201cme urdhër\u201d të ngërçit pas shkarkimit ...

EMRAT/ Ministrja Gjonaj kërkon shkarkimin e 4 gjyqtarëve, një ndër ...

Shkarkohet gjyqtari i gjykatës së Lartë Edmond Islamaj - Vizion Plus

Kolegji konfirmon shkarkimin e gjyqtarit Artan Zeneli

Bilanci i Vettingut, 23 gjyqtarë e prokurorë të shkarkuar - Ballkani

Pasuria, shkarkohet edhe një tjetër gjyqtar i Gjykatës së Lartë ...

Shkarkimi i gjyqtarit, deputeti i PD: Sot u vu gozhda e fundit mbi ...

Shkarkimi i gjyqtarit të Apelit të Durrësit, reagon avokati: E keqja ...

Shkarkimi/ \u002785 mijë dollarë dhuratë nga vjehrri\u0027, gjyqtari: Është ...

Deskoska: Ministria e Drejtësisë nuk ka kompetencë, as nuk mund të ...

Arbresh info

Shkarkohet edhe një gjyqtar i Gjykatës së Lartë, s\u0027e kalon vetingun ...

Ora News - \

Shkarkohet gjyqtari i Gërdecit, Shkëlzen Selimi - Top Channel

Shkarkohet gjyqtari i Apelit, shkaku pasuria e tij. Çfarë e \u201cdogji ...

Vetting-u i gjyqtarëve, shkarkohet anëtari i Kushtetueses për pasuri ...

Shkarkohet gjyqtari Artan Lazaj - Gazeta Shqiptare Online

Shkarkohet përfundimisht gjyqtari i Kushtetueses, Gani Dizdari ...

Ministrja Gjonaj kërkon shkarkimin e gjyqtarit në Durrës dhe hetimin ...

Ministrja e Drejtësisë kërkon shkarkimin e gjyqtarit të Durrësit ...

Publikohet \u201clista e zezë\u201d, kërkohet shkarkimi i 10 gjyqtarëve në të ...

Vettingu, 5 arsyet që çuan në shkarkimin e gjyqtarëve dhe ...

Vetingu, gjyqtari i Gjykatës së Lartë, Artan Zeneli shkarkohet nga ...

Shkarkimi i gjyqtarit, Ministrja e Drejtësisë: Vendimi garanton ...

BIE\u0027 KPK/ Ndërkombëtarët kërkojnë shkarkimin e GJYQTARIT Malaj

Gjonaj kërkoi shkarkimin, KLGJ: Hetim gjyqtarëve të Dajtit

Kaloi vetingun, ONM kërkon shkarkimin e gjyqtarit të Tiranës ...

Pasuria, shkarkohet edhe një tjetër gjyqtar i Gjykatës së Lartë [EMRI]

Shkarkohet Luan Dervishi, gjyqtari i gjykatës së Apelit të Shkodrës ...

EMRAT/ Ministria e Drejtësisë i kërkon KLD-së shkarkimin e 4 ...

Shkarkohet përfundimisht gjyqtari i Gjykates se Apelit Durres, Besim ...

Etilda Gjonaj: Arsyet pse duhej shkarkuar gjyqtari Dhima | Gazeta ...